Książka – sposób na taktowny prezent gwiazdkowy dla każdego!

Książka – sposób na taktowny prezent gwiazdkowy dla każdego!

Święta Bożego Narodzenia to moment rodzinnych spotkań i zacieśniania więzi. Zgodnie z tradycją wszyscy wówczas obdarowują się prezentami gwiazdkowymi. O ile najbliższym nie trudno zgadnąć, czym sprawić radość, to sprawa nie jest tak oczywista w przypadku dalszych członków rodziny, z którymi nierzadko widujemy się tylko od święta. Taktowny i udany prezent na gwiazdkę wówczas mogą stanowić książki. Dobra powieść sprawdzi się jako podarek dla ciotki, wuja, czy kuzynostwa. Wyzwaniem może być jedynie wybór książki. Istnieją natomiast pewne dość neutralne propozycję, wybierane i doceniane przez masę czytelników. To właśnie one okażą się bezpiecznym i dobrym wyborem. 

Poznaj tytuły książek, które sprawdzą się jako prezent na gwiazdkę: 

Potęga podświadomości, Autor: Joseph Murphy. To wyjątkowy, życiowy poradnik, który z pewnością dobrze oddziałuje na czytelników. Dzięki temu, że porusza uniwersalne kwestię dotyczące ludzkiego nastawiania do własnych celów i aspiracji, sprawdzi się dla każdego! 

Żony Konstancina, Autor: Ewelina Ślotała. To niezwykle ciekawa książka, która odsłania prawdziwe kulisy życia elitarnych grup, ludzi z pierwszych stron gazet i tych, którzy zapisali się na liście najbogatszych. Udowadnia, że bogactwo nie jest w stanie zastąpić miłość i szacunek. Jednocześnie pokazuje, jak wiele można poświęcić dla życia w luksusie. 

Gdzie śpiewają raki, Autor: Delia Owens. To światowy bestseller, który okazuje się najchętniej czytaną powieścią ostatnich miesięcy. Przedstawia poruszającą historię porzuconej dziewczynki, jej woli przetrwania, czy też potrzebie bliskości. 

Wyśnione szczęście, Autor: Kristin Hannah. Tak przyjemna powieść doskonale sprawdzi się jako prezent n gwiazdkę. Jednocześnie nie jest to jakaś infantylna historia. Ukazuje jak główna bohaterka postanawia uporać się z trudną sytuacją i odmienić swój los. 

Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty, Autor: James Clear. To kolejny, bardzo ciekawy poradni dla każdego. Prezentuje niezwykle oryginalne podejście do tematu przyzwyczajeń i tego, jak zmieniać je na lepsze.